Працюємо з 8:00 до 20:00, без вихідних

0
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Перший запуск гранулятора

09.09.2015

При купівлі нового гранулятора потрібно пам'ятати, що матриця не відполірована, тому часто виникають проблеми з поганою щільністю гранул і сама матриця швидко забивається. Перед першим прогоном матрицю бажано полити олією. Щоб відполірувати канали в матриці потрібно прогнати спеціальну суміш: 3 кг зернової кормосуміші, 0.5 кг дрібного піску і рослинне масло, щоб при стисненні масло виділялося з полірувальної суміші. Суміш необхідно проганяти по колу 1.5-2 години, поки не почнуть утворюватися гранули.

Необхідно також пам'ятати, що суміш для корму повинна мати вологість не менше 15%. У домашніх умовах це можна зробити за допомогою звичайного пульверизатора. За рахунок тертя роликів і матриці, корм в грануляторі проходить термічну обробку до 60 градусів, таким чином підсиха, тому гранули НЕ БУДУТЬ вологими.

Гранулятори з матрицею діаметром до 100 мм не підходять для гранулювання тирси, сіна і полови в чистому вигляді. Сіно і полову можна гранулювати змішавши їх із зерновим комбікормом (60% комбікорму і 40% сіна). Для гранулювання тирси підходять матриці діаметром 150 мм і більше.

Придбати гранулятор побутовий можна на нашому сайті.