Працюємо з 8:00 до 20:00, без вихідних

0
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Інструкція до гранулятора

16.11.2016

У новому грануляторі матриця не відполірована, що б вона не втратила товарний вигляд. Відполірувати її не складно, достатньо прогнати спеціальну суміш по кругу 1,5-2 години, поки твердість гранул буде недостатньою. Рецепт наступний: 3 кг зернової кормосмеси, 0,5 кг дрібного піску і рослинне масло, щоб при стисненні масло виділялося з полірувальної суміші. Детально про полірувальну суміші і перший запуску гранулятора ми розписали в статті "Перший запуск гранулятора".

Щоб збільшить термін служби матриці, не забудьте між роликами і матрицею витримати зазор в 0,15-0,2 мм. Без щупа нормальний зазор виставляють так. Включають гранулятор і підтискають спочатку один ролик до моменту коли він буде рівномірно обертатися без металевого звуку, потім також робимо з другим, в разі необхідності при появі звону відпускаємо перший. Після засипаємо комбікорм, і підтягуємо ролики, якщо вони не обертаються до рівномірного обертання обох, без металевого дзвону.

У разі якщо продуктивність гранулятора впала потрібно зробити чистку матриці, знімаємо верхню частину з роликами. Беремо свердло відповідного діаметру гранул або трохи менше. Можна взяти молоток, наставку відповідного діаметру плоскогубці і вибиваємо гранули з матриці.

В кінці роботи гранулятора необхідно засипати комбікорм з підвищеним вмістом харчового жиру, наприклад масла або хузу. Це допоможе спікання гранул, забивання матриці і полегшить подальшу чистки.

Придбати гранулятор побутовий можна на нашому сайті.